SHOWBIZ

Djali i Sinanit është bërë për të shkuar në shkollë, shikoni kujt i ka ngjarë ai

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Ata së bashku shfaqen vazhdimisht nëpër paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Ansi.

Tani Ansi duket se është rritur për të shkuar në shkollë.

E në foton që ka postuar Andrra sot, shohim se Ansi ka marrë tipare nga dy prindërit e tij./ORAinfo/

Loading...

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Ata së bashku shfaqen vazhdimisht nëpër paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Ansi.

Tani Ansi duket se është rritur për të shkuar në shkollë.

E në foton që ka postuar Andrra sot, shohim se Ansi ka marrë tipare nga dy prindërit e tij./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Djali i Sinanit është bërë për të shkuar në shkollë, shikoni kujt i ka ngjarë ai Djali i Sinanit është bërë për të shkuar në shkollë, shikoni kujt i ka ngjarë aiRating: 5.0
To Top