SHQIPERIA

“Djali nuk më ngjan fare, mund të jetë…”/ Sulltani i Malajzisë i përgjigjet ‘misit’ rus për të cilën la kurorën (FOTO)

Ish-sulltani i Malajzisë i është kundërpërgjigjur ish-gruas së tij hakmarrëse, mbretëreshës ruse të bukurisë, Oksana Voevodina, duke i thënë se fotot e djalit të vogël nuk provojnë se ai është babai biologjik, madje se ai nuk i ngjan fare, gjë që në fakt nuk është fare e vërtetë.
Sulltani super i pasur Muhammad V i Kelantan, 50 vjeç tha se fëmija në fotot e publikuara nga misi rus mund të jetë i biri i cilido mashkulli aziatik. Mbreti që la kurorën më herët gjatë këtij viti për t’u martuar me bukuroshen ruse, e cila u kthye edhe në myslimane, nuk e ka takuar asnjëherë fëmijën që ish-modelja thotë se është e tij, pasi u nda kur ai ishte ende në bark.
Bukuroshja ruse, ndërkohë ka nisur procedurat ligjore për të marrë pasurinë, pasi ai e braktisi bashkë më fëmijën e tyre.
Mediat raportojnë se 27-vjeçarja ka kërkuar një vilë në Londër 8 milionë paund, një apartament në Rusi 1.2milion paund dhe një pagesë mujore prej 24 mijë paundsh.

Loading...

Ish-sulltani i Malajzisë i është kundërpërgjigjur ish-gruas së tij hakmarrëse, mbretëreshës ruse të bukurisë, Oksana Voevodina, duke i thënë se fotot e djalit të vogël nuk provojnë se ai është babai biologjik, madje se ai nuk i ngjan fare, gjë që në fakt nuk është fare e vërtetë.

Sulltani super i pasur Muhammad V i Kelantan, 50 vjeç tha se fëmija në fotot e publikuara nga misi rus mund të jetë i biri i cilido mashkulli aziatik. Mbreti që la kurorën më herët gjatë këtij viti për t’u martuar me bukuroshen ruse, e cila u kthye edhe në myslimane, nuk e ka takuar asnjëherë fëmijën që ish-modelja thotë se është e tij, pasi u nda kur ai ishte ende në bark.

Bukuroshja ruse, ndërkohë ka nisur procedurat ligjore për të marrë pasurinë, pasi ai e braktisi bashkë më fëmijën e tyre.

Mediat raportojnë se 27-vjeçarja ka kërkuar një vilë në Londër 8 milionë paund, një apartament në Rusi 1.2milion paund dhe një pagesë mujore prej 24 mijë paundsh.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Djali nuk më ngjan fare, mund të jetë…”/ Sulltani i Malajzisë i përgjigjet ‘misit’ rus për të cilën la kurorën (FOTO) “Djali nuk më ngjan fare, mund të jetë…”/ Sulltani i Malajzisë i përgjigjet ‘misit’ rus për të cilën la kurorën (FOTO)Rating: 5.0
To Top