SHOWBIZ

Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku Kidën

Kida dje ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

E në këtë ditë ajo mori urime të shumta familjarë, miq e kolegë, përcjell ORAinfo.

Një urim shumë të veçantë e mori edhe nga reperi i mirënjohur Mozzik.

Ai publikoi një foto në Instastory dhe me të tregoi se ai e thërret Kidën me nofkën Kidajete./ORAinfo/

Loading...

Kida dje ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

E në këtë ditë ajo mori urime të shumta familjarë, miq e kolegë, përcjell ORAinfo.

Një urim shumë të veçantë e mori edhe nga reperi i mirënjohur Mozzik.

Ai publikoi një foto në Instastory dhe me të tregoi se ai e thërret Kidën me nofkën Kidajete./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku Kidën Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku KidënRating: 5.0
To Top