SHOWBIZ

Do të befasoheni, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se ka dalë në qytet pa u rregulluar.

E me këtë pamje e veshje, Adelina ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se ka dalë në qytet pa u rregulluar.

E me këtë pamje e veshje, Adelina ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Do të befasoheni, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Adelina Tahiri Do të befasoheni, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Adelina TahiriRating: 5.0
To Top