SHOWBIZ

Dobësimi e ka zbukuruar edhe me shumë Shyhretën, kështu e sfidon vajzën e saj

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell ORAinfo

Engji është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto nënën e saj Shyhreten të cilat duken jashtëzakonisht bukur.

E dobësuar dhe me fustan të bukur, Shyhretaje po e sfidon vajzën e saj.

Cila po duket me bukur, vlerësojeni ju vet… /ORAinfo/

Loading...

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell KosovaToday

Engji është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto nënën e saj Shyhreten të cilat duken jashtëzakonisht bukur.

E dobësuar dhe me fustan të bukur, Shyhretaje po e sfidon vajzën e saj.

Cila po duket me bukur, vlerësojeni ju vet… /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dobësimi e ka zbukuruar edhe me shumë Shyhretën, kështu e sfidon vajzën e saj Dobësimi e ka zbukuruar edhe me shumë Shyhretën, kështu e sfidon vajzën e sajRating: 5.0
To Top