SHOWBIZ

Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt e të ngusht dhe po duket tejet atraktiv.

Me këtë pamje, modelja dhe këngëtarja shqiptare do ta ‘ҫmend’ bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt e të ngusht dhe po duket tejet atraktiv.

Me këtë pamje, modelja dhe këngëtarja shqiptare do ta ‘ҫmend’ bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamjeRating: 5.0
To Top