SHOWBIZ

Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes

Dua Lipa është këngëtarja kosovare e njohur në të gjithë botën.

Këngët e saj janë të gjitha hite dhe këndohen e pëlqehen në mbarë botën, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku tregon se sot ka humbur një anëtar shumë të dashur të familjes./ORAinfo/

Loading...

Dua Lipa është këngëtarja kosovare e njohur në të gjithë botën.

Këngët e saj janë të gjitha hite dhe këndohen e pëlqehen në mbarë botën, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku tregon se sot ka humbur një anëtar shumë të dashur të familjes./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijesRating: 5.0
To Top