SHOWBIZ

Dua Lipa tregon se kur ka realizuar puthjen e parë

Në këtë moshë ka realizuar puthjen e parë Dua Lipa.

Dua Lipa ka rrëfyer disa detaje private në një intervistë të fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar në industrinë e muzikës aktualisht.

Artistja, së fundi është përgjigjur në 30 pyetyjet e “Ë Magazine”, në një intervistë më ndryshe prej herave të tjera.

Dua kishte hipur mbi një dem lëvizës, ndërsa përgjigjej në pyetjet që ia drejtonte gazetari, ku nuk munguan edhe ato private.

Ajo u pyet se kur e kishte dhuruar puthjen e parë, ndërsa u përgjigj pa hezitim duke thënë se ndodhi në moshën 17 vjeçare.

Tash e një kohë, Dua Lipa është duke e shijuar romancën me Anëar Hadid, vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid.

Loading...

Në këtë moshë ka realizuar puthjen e parë Dua Lipa.

Dua Lipa ka rrëfyer disa detaje private në një intervistë të fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar në industrinë e muzikës aktualisht.

Artistja, së fundi është përgjigjur në 30 pyetyjet e “Ë Magazine”, në një intervistë më ndryshe prej herave të tjera.

Dua kishte hipur mbi një dem lëvizës, ndërsa përgjigjej në pyetjet që ia drejtonte gazetari, ku nuk munguan edhe ato private.

Ajo u pyet se kur e kishte dhuruar puthjen e parë, ndërsa u përgjigj pa hezitim duke thënë se ndodhi në moshën 17 vjeçare.

Tash e një kohë, Dua Lipa është duke e shijuar romancën me Anëar Hadid, vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dua Lipa tregon se kur ka realizuar puthjen e parë Dua Lipa tregon se kur ka realizuar puthjen e parëRating: 5.0
To Top