SHOWBIZ

Duhet ta shihni veturën super-luksoze të nënës së Leartës

Nëna e Leartës tashmë është e njohur po aq sa vajza e saj.

Drita Jakupi është shumë e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta dhe të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë veturës së saj super-luksoze./ORAinfo/

Loading...

Nëna e Leartës tashmë është e njohur po aq sa vajza e saj.

Drita Jakupi është shumë e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta dhe të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë veturës së saj super-luksoze./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Duhet ta shihni veturën super-luksoze të nënës së Leartës Duhet ta shihni veturën super-luksoze të nënës së LeartësRating: 5.0
To Top