SHQIPERIA

Dy makina kokë më kokë në Lezhë-Shkodër, një i vdekur në aksident

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën.
Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jetën.

Loading...

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jetën.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Dy makina kokë më kokë në Lezhë-Shkodër, një i vdekur në aksident Dy makina kokë më kokë në Lezhë-Shkodër, një i vdekur në aksidentRating: 5.0
To Top