SHOWBIZ

E dashura e Ledrit tërheqëse edhe në shtatzëni, lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë.
Sara po di të jetë provokuese edhe në shtatzëni./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë.
Sara po di të jetë provokuese edhe në shtatzëni./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E dashura e Ledrit tërheqëse edhe në shtatzëni, lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit E dashura e Ledrit tërheqëse edhe në shtatzëni, lë ‘gojëhapur’ me pamjen e funditRating: 5.0
To Top