SHOWBIZ

E dashura e pyet sa herë ka qenë i fejuar, reagimi i Seldit i papritur!

Seldi Qalliu është emër shumë i komentuar në shtypin rozë, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Ai ka pasur një fejesë të dështuar me Dafina Zekën si dhe atë të fundit me këngëtaren Mimoza Shkodra.

Tani, artisti ka lënë të kaluarën pas dhe ka filluar lidhje të re me modelen Sindy Cela, lidhje të cilën e zyrtarizoi para pak ditësh, pikërisht në ditëlindjen e saj, shkruna lajmi.

Ajo e ‘vuri’ në lojë këngëtarin së fundi përmes një postimi, ku shfaqen në një moment romantik teksa po qëndrojnë në Tiranë.

“Kur e pyes sa here ka qene i fejuar”, ka shkruar ajo, ndërsa replikoi Seldi në koment duke shkruar “hahahahah”, duke treguar se këtë gjë nuk e ka problem.

Loading...

Seldi Qalliu është emër shumë i komentuar në shtypin rozë, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Ai ka pasur një fejesë të dështuar me Dafina Zekën si dhe atë të fundit me këngëtaren Mimoza Shkodra.

Tani, artisti ka lënë të kaluarën pas dhe ka filluar lidhje të re me modelen Sindy Cela, lidhje të cilën e zyrtarizoi para pak ditësh, pikërisht në ditëlindjen e saj, shkruna lajmi.

Ajo e ‘vuri’ në lojë këngëtarin së fundi përmes një postimi, ku shfaqen në një moment romantik teksa po qëndrojnë në Tiranë.

“Kur e pyes sa here ka qene i fejuar”, ka shkruar ajo, ndërsa replikoi Seldi në koment duke shkruar “hahahahah”, duke treguar se këtë gjë nuk e ka problem.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E dashura e pyet sa herë ka qenë i fejuar, reagimi i Seldit i papritur! E dashura e pyet sa herë ka qenë i fejuar, reagimi i Seldit i papritur!Rating: 5.0
To Top