SHOWBIZ

E dashura e Seldit një bukuroshe e vërtetë, ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e fundit

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Loading...

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E dashura e Seldit një bukuroshe e vërtetë, ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e fundit E dashura e Seldit një bukuroshe e vërtetë, ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e funditRating: 5.0
To Top