BOTA

E droguar dhe e armatosur me gërshërë, policia qëllon për vdekje 45-vjeçaren (Pamje të Rënda)

Një 45-vjeçare në Luiziana u vra mëngjesin e 25 tetorit brenda hollit të një hoteli nga policia.

Policia ka bërë publike pamjet e filmuara nga kamera e policisë për të justifikuar veprimin e efektivit, si të nevojshëm.

Pamjet shqetësuese të videos tregojnë momentin e tmerrshëm që një oficer policie qëllon për vdekje gruan, e cila besohet të ishte nën ndikimin e drogës.

Ajo refuzoi udhëzimet për të hedhur një palë gërshërë që kishte në dorë dhe para se polici t’i qëllonte ajo u vërsul drejt tij për ta goditur.

Loading...


Një 45-vjeçare në Luiziana u vra mëngjesin e 25 tetorit brenda hollit të një hoteli nga policia.

Policia ka bërë publike pamjet e filmuara nga kamera e policisë për të justifikuar veprimin e efektivit, si të nevojshëm.

Pamjet shqetësuese të videos tregojnë momentin e tmerrshëm që një oficer policie qëllon për vdekje gruan, e cila besohet të ishte nën ndikimin e drogës.

Ajo refuzoi udhëzimet për të hedhur një palë gërshërë që kishte në dorë dhe para se polici t’i qëllonte ajo u vërsul drejt tij për ta goditur.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E droguar dhe e armatosur me gërshërë, policia qëllon për vdekje 45-vjeçaren (Pamje të Rënda) E droguar dhe e armatosur me gërshërë, policia qëllon për vdekje 45-vjeçaren (Pamje të Rënda)Rating: 5.0
To Top