SHQIPERIA

E gjitha prej floriri e stolisur me 40 mijë diamante/ Shitet 1 mln dollarë WC-ja më e veçantë në botë (FOTO)

Sa do shpenzonit për një tualet? Për super të pasurit 1 mln dollarë janë një shumë fare normale. Një tualet plot shkëlqim i zbukuruar me 40 mijë diamante dhe i gjithi prej floriri është shitur për 1 mln paund në Shangai.
Xhevahiri i veçantë është prodhuar nga Coronet një kompani bizhutre8ish në Hong Kong.
Sipas prodhuesit të WC-së së veçantë, ulësja është e bërë me xham të veçantë antiplumb dhe e zbukuruar me 40,815, në total 334, 68 karat.

Loading...

Sa do shpenzonit për një tualet? Për super të pasurit 1 mln dollarë janë një shumë fare normale. Një tualet plot shkëlqim i zbukuruar me 40 mijë diamante dhe i gjithi prej floriri është shitur për 1 mln paund në Shangai.

Xhevahiri i veçantë është prodhuar nga Coronet një kompani bizhutre8ish në Hong Kong.

Sipas prodhuesit të WC-së së veçantë, ulësja është e bërë me xham të veçantë antiplumb dhe e zbukuruar me 40,815, në total 334, 68 karat.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E gjitha prej floriri e stolisur me 40 mijë diamante/ Shitet 1 mln dollarë WC-ja më e veçantë në botë (FOTO) E gjitha prej floriri e stolisur me 40 mijë diamante/ Shitet 1 mln dollarë WC-ja më e veçantë në botë (FOTO)Rating: 5.0
To Top