SHOWBIZ

E gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese

gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese
Loading...

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan KosovaToday.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese./KosovaToday/

gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese E gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokueseRating: 5.0
To Top