SHOWBIZ

E mbani mend Jasinin? Ai tani po ‘çmend’ turket me pamjen

Idris Nebi Taskan është një aktor tejet i pëlqyer nga kinematografia turke.

Ai u bë i njohur dhe shumë i suksesshëm me rolin e tij të ‘Jasinit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jasini konsiderohet si një prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke.

Pas përfundimit të serialit ai duket se është bërë edhe më i pashëm dhe po ‘çmend’ turket me pamjen./ORAinfo/

Loading...

Idris Nebi Taskan është një aktor tejet i pëlqyer nga kinematografia turke.

Ai u bë i njohur dhe shumë i suksesshëm me rolin e tij të ‘Jasinit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell KosovaToday.

Jasini konsiderohet si një prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke.

Pas përfundimit të serialit ai duket se është bërë edhe më i pashëm dhe po ‘çmend’ turket me pamjen. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E mbani mend Jasinin? Ai tani po ‘çmend’ turket me pamjen E mbani mend Jasinin? Ai tani po ‘çmend’ turket me pamjenRating: 5.0
To Top