SHOWBIZ

E mbani mend ‘Xhansunë’? Nuk iu besoni syve sa shumë ka ndryshuar

Leyla Tanlar është një aktore shumë e dashur nga kinematografia turke.

Me rolet e saj arriti të bëhet tejet e njohur si për publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhansusë’ në serialin shumë të pëlqyer, ‘Paramparca’.

Pas serialit duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet që është ajo./ORAinfo/

Loading...

Leyla Tanlar është një aktore shumë e dashur nga kinematografia turke.

Me rolet e saj arriti të bëhet tejet e njohur si për publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell KosovaToday.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhansusë’ në serialin shumë të pëlqyer, ‘Paramparca’.

Pas serialit duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet që është ajo. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E mbani mend ‘Xhansunë’? Nuk iu besoni syve sa shumë ka ndryshuar E mbani mend ‘Xhansunë’? Nuk iu besoni syve sa shumë ka ndryshuarRating: 5.0
To Top