SHOWBIZ

E njihni këngëtaren në foto? Është më e dashura nga publiku

Këngëtarja në foto është Shyhrete Behluli.

Ajo është shumë e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Këngët e saj u bënë hite që nga ato të parat dhe të gjitha dëgjohen e këndohen me nostalgji të madhe.

Shyhretja është aktive edhe me postime në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto të para disa viteve së bashku me djalin e saj Kushtrimin./ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja në foto është Shyhrete Behluli.

Ajo është shumë e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Këngët e saj u bënë hite që nga ato të parat dhe të gjitha dëgjohen e këndohen me nostalgji të madhe.

Shyhretja është aktive edhe me postime në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto të para disa viteve së bashku me djalin e saj Kushtrimin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E njihni këngëtaren në foto? Është më e dashura nga publiku E njihni këngëtaren në foto? Është më e dashura nga publikuRating: 5.0
To Top