SHOWBIZ

E njihni vogëlushin në foto? Ai është tani një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë

Seldi Qalliu është këngëtar shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Përveç muzikës që bën, Seldi është tejet i përfolur sidomos për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Seldi posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale, ku nuk mungon me postime të ndryshme.

Së fundi, ai ka ndarë një foto nga fëmijëria, e ku duket se ka qenë po kaq simpatik sa tani./ORAinfo/

Loading...

Seldi Qalliu është këngëtar shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Përveç muzikës që bën, Seldi është tejet i përfolur sidomos për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Seldi posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale, ku nuk mungon me postime të ndryshme.

Së fundi, ai ka ndarë një foto nga fëmijëria, e ku duket se ka qenë po kaq simpatik sa tani./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E njihni vogëlushin në foto? Ai është tani një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë E njihni vogëlushin në foto? Ai është tani një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarëRating: 5.0
To Top