SHOWBIZ

E pabesueshme, kjo është shuma që ka paguar Luana vetëm për një veshje

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca vazhdon të jetë e e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është përherë e përfolur për paraqitjet e saj.

E për t’u dukur bukur ajo duket se shpenzon shuma të mëdha parash, pasi vetëm për një fustan ajo ka paguar 1,109 euro kurse për një rrip Luana ka paguar 983 euro./ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca vazhdon të jetë e e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është përherë e përfolur për paraqitjet e saj.

E për t’u dukur bukur ajo duket se shpenzon shuma të mëdha parash, pasi vetëm për një fustan ajo ka paguar 1,109 euro kurse për një rrip Luana ka paguar 983 euro./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E pabesueshme, kjo është shuma që ka paguar Luana vetëm për një veshje E pabesueshme, kjo është shuma që ka paguar Luana vetëm për një veshjeRating: 5.0
To Top