SHOWBIZ

E papritur, Fero heq dorë nga muzika

Reperi shumë i famshëm dhe i zhurmshëm shqiptar Fero ka thënë për Insajderin se ka hequr dorë nga muzika.

Fero ditë më parë mbylli rrjetet sociale duke hapur panik tek fansat e tij, e sot për Insajderi.org, ka dhënë një deklaratë akoma më shokuese.

I pyetur se pse e ka mbyllur Instagramin, reperi ka thënë: “Jam larguar nga rrjetet sociale sepse kam të heq dorë nga muzika”.

Reperi nuk ka dhënë përgjigje nëse është larguar nga muzika përkohësisht apo përgjithmonë, e as nuk dha arsyet se pse e ka marrë këtë vendim.

Megjithatë Fero edhe nuk mund të largohen nga muzika plotësisht, pasi që ai tashmë është CEO i label-it “GANG GANG ENTERTAIMENT” ku po punon me ekipin e tij në ngritje të artistëve të rijnë, që sipas tyre shumë shpejtë do të shpërthej artisti i parë me emirin Guapo.

Loading...

Reperi shumë i famshëm dhe i zhurmshëm shqiptar Fero ka thënë për Insajderin se ka hequr dorë nga muzika.

Fero ditë më parë mbylli rrjetet sociale duke hapur panik tek fansat e tij, e sot për Insajderi.org, ka dhënë një deklaratë akoma më shokuese.

I pyetur se pse e ka mbyllur Instagramin, reperi ka thënë: “Jam larguar nga rrjetet sociale sepse kam të heq dorë nga muzika”.

Reperi nuk ka dhënë përgjigje nëse është larguar nga muzika përkohësisht apo përgjithmonë, e as nuk dha arsyet se pse e ka marrë këtë vendim.

Megjithatë Fero edhe nuk mund të largohen nga muzika plotësisht, pasi që ai tashmë është CEO i label-it “GANG GANG ENTERTAIMENT” ku po punon me ekipin e tij në ngritje të artistëve të rijnë, që sipas tyre shumë shpejtë do të shpërthej artisti i parë me emirin Guapo.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E papritur, Fero heq dorë nga muzika E papritur, Fero heq dorë nga muzikaRating: 5.0
To Top