SHOWBIZ

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ Labin me këtë pamje

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo në postimin e fundit na tregon se ka dal. E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Qëndresa po duket joëhse sot. /ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo në postimin e fundit na tregon se ka dal. E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Qëndresa po duket joëhse sot. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ Labin me këtë pamje E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ Labin me këtë pamjeRating: 5.0
To Top