BOTA

E shkatërruar dhe me lot në sy, e dashura i jep lamtumirën 25-vjeçarit që u vra në mes të Londrës (FOTO)

Mijëra qytetarë kanë përcjellë sot viktimat e sulmit terrorist në urën e Londrës. E dashura e djalit që mbeti i vrarë u shfaq e shkatërruar, teksa i dha lamtumirën njeriut të saj të zemrës.

Jack Merritt, 25 vjeç u vra tre ditë më parë së bashku me Saskia Jones, 23 vjeç. Leanne O’Brien, e dashura e Jack Merritt preku zemrat e të gjithë, kur shpërtheu në lot dhe ulërima.

Të rinjtë u vrarë nga person me thikë, i cili më pas u qëllua për vdekje nga autoritetet londineze. Në nder të viktima u mbajt dhe një minutë heshtje në Londër. Sulmi terrorist u krye nga 28-vjeçari Usman Khan.

Loading...

Mijëra qytetarë kanë përcjellë sot viktimat e sulmit terrorist në urën e Londrës. E dashura e djalit që mbeti i vrarë u shfaq e shkatërruar, teksa i dha lamtumirën njeriut të saj të zemrës.

Jack Merritt, 25 vjeç u vra tre ditë më parë së bashku me Saskia Jones, 23 vjeç. Leanne O’Brien, e dashura e Jack Merritt preku zemrat e të gjithë, kur shpërtheu në lot dhe ulërima.

Të rinjtë u vrarë nga person me thikë, i cili më pas u qëllua për vdekje nga autoritetet londineze. Në nder të viktima u mbajt dhe një minutë heshtje në Londër. Sulmi terrorist u krye nga 28-vjeçari Usman Khan.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E shkatërruar dhe me lot në sy, e dashura i jep lamtumirën 25-vjeçarit që u vra në mes të Londrës (FOTO) E shkatërruar dhe me lot në sy, e dashura i jep lamtumirën 25-vjeçarit që u vra në mes të Londrës (FOTO)Rating: 5.0
To Top