SHOWBIZ

E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve

Loading...

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale, përcjell KosovaToday.

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.

E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve e sidomos varësja që burri ia ka blerë për këtë ditë./KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

ADSTERA ADS

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëveRating: 5.0
To Top