SHOWBIZ

E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, Engji po duket ‘vezulluese’ në paraqitjen e fundit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një veshje elegante dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një veshje elegante dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, Engji po duket ‘vezulluese’ në paraqitjen e fundit E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, Engji po duket ‘vezulluese’ në paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top