SHOWBIZ

E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, kështu duket Adelina rrugëve të Francës

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në Francë dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në Francë dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, kështu duket Adelina rrugëve të Francës E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, kështu duket Adelina rrugëve të FrancësRating: 5.0
To Top