SHOWBIZ

E veshur me fustan shumë të shkurtër, Lola po duket super-hot në foton e fundit

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me fustan shumë të shkurtër, Lola po duket super-hot në foton e fundit E veshur me fustan shumë të shkurtër, Lola po duket super-hot në foton e funditRating: 5.0
To Top