SHOWBIZ

E veshur me fustanin më të bukur, Afrona do ta ‘ҫmend’ Bleron me këtë pamje

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan blu dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan blu dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me fustanin më të bukur, Afrona do ta ‘ҫmend’ Bleron me këtë pamje E veshur me fustanin më të bukur, Afrona do ta ‘ҫmend’ Bleron me këtë pamjeRating: 5.0
To Top