SHOWBIZ

E veshur me fustanin më të bukur, Qëndresa po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë sonte

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të bukur dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të bukur dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me fustanin më të bukur, Qëndresa po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë sonte E veshur me fustanin më të bukur, Qëndresa po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë sonteRating: 5.0
To Top