SHOWBIZ

E veshur me kompletet më të bukura, Edona niset për punë si zonjë e rëndë

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me kompletet më të bukura dhe po duket si zonjë e rëndë./ORAinfo/

Loading...

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me kompletet më të bukura dhe po duket si zonjë e rëndë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me kompletet më të bukura, Edona niset për punë si zonjë e rëndë E veshur me kompletet më të bukura, Edona niset për punë si zonjë e rëndëRating: 5.0
To Top