SHOWBIZ

E veshur me kompletet më të bukura, Engji shkëlqeu mbrëmë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është parë e veshur tejet bukur dhe ka shkëlqyer./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është parë e veshur tejet bukur dhe ka shkëlqyer./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me kompletet më të bukura, Engji shkëlqeu mbrëmë E veshur me kompletet më të bukura, Engji shkëlqeu mbrëmëRating: 5.0
To Top