SHOWBIZ

E veshur me minifund, Blerona ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e fundit

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me minifund dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me minifund dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me minifund, Blerona ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e fundit E veshur me minifund, Blerona ‘ҫmendi’ të gjithë me foton e funditRating: 5.0
To Top