SHOWBIZ

E veshur me shumë stil, Eni do ta ‘ҫmend’ Gencin me këtë pamje

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një çift tejet i dashur për publikun.

Që të dy janë shumë të përfolur si për karrierën e tyre muzikore ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Çifti nuk heitojnë të tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një çift tejet i dashur për publikun.

Që të dy janë shumë të përfolur si për karrierën e tyre muzikore ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Çifti nuk heitojnë të tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me shumë stil, Eni do ta ‘ҫmend’ Gencin me këtë pamje E veshur me shumë stil, Eni do ta ‘ҫmend’ Gencin me këtë pamjeRating: 5.0
To Top