SHOWBIZ

E veshur me shumë stil, por ky detaj ‘firmato’ mori vëmendjen tek paraqitja e fundit e Engjit

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo u shfaq e veshur me shumë stil, ku vëmendjen mori rripi i saj firmato./ORAinfo/

Loading...

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo u shfaq e veshur me shumë stil, ku vëmendjen mori rripi i saj firmato./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . E veshur me shumë stil, por ky detaj ‘firmato’ mori vëmendjen tek paraqitja e fundit e Engjit E veshur me shumë stil, por ky detaj ‘firmato’ mori vëmendjen tek paraqitja e fundit e EngjitRating: 5.0
To Top