SHOWBIZ

Edhe kunata e Leartës sërish shtatzënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo duket më e plotësuar dhe ҫantën ka vendosur tek pjesa e barkut.

A thua edhe Neca është në pritje të ëmbël?!/ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo duket më e plotësuar dhe ҫantën ka vendosur tek pjesa e barkut.

A thua edhe Neca është në pritje të ëmbël?!/ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Edhe kunata e Leartës sërish shtatzënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun Edhe kunata e Leartës sërish shtatzënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkunRating: 5.0
To Top