SHOWBIZ

Edona nis pusimet me familjen, sjell foton më të ëmbël me djalin dhe vajzën

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka nisur pushimet me familjen e saj.

E sot, Edona ka postuar imazhin më të ëmbël me djalin dhe vajzën./ORAinfo/

Loading...

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka nisur pushimet me familjen e saj.

E sot, Edona ka postuar imazhin më të ëmbël me djalin dhe vajzën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Edona nis pusimet me familjen, sjell foton më të ëmbël me djalin dhe vajzën Edona nis pusimet me familjen, sjell foton më të ëmbël me djalin dhe vajzënRating: 5.0
To Top