SHOWBIZ

Egzona dhe Albatriti në dasmë, por e gjithë vëmendja tek ky detaj

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka ripostuar një foto të disa viteve më parë ku ajo dhe Albatriti shfaqen nga një dasmë.

E është padyshim pamja e Egzonës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka ripostuar një foto të disa viteve më parë ku ajo dhe Albatriti shfaqen nga një dasmë.

E është padyshim pamja e Egzonës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Egzona dhe Albatriti në dasmë, por e gjithë vëmendja tek ky detaj Egzona dhe Albatriti në dasmë, por e gjithë vëmendja tek ky detajRating: 5.0
To Top