SHOWBIZ

Egzona na prezanton me fustanin e ri, po duket si një princeshë

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka prezantuar fustanin e saj të ri, e i cili duket se është tejet madhështor dhe po e bën atë të duket si një princeshë./ORAinfo/

Loading...

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka prezantuar fustanin e saj të ri, e i cili duket se është tejet madhështor dhe po e bën atë të duket si një princeshë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Egzona na prezanton me fustanin e ri, po duket si një princeshë Egzona na prezanton me fustanin e ri, po duket si një princeshëRating: 5.0
To Top