SHOWBIZ

Elita e mori edhe vjehrrën me vete në pushime, shikoni si po kalojnë së bashku

Elita Rudi tashmë është shumë e njohur për publikun, si moderatore dhe si gruaja e Gjikos.

Ajo gjithmonë tregon se ka raporte shumë të mira edhe me vjehrrën, shkruan ORAinfo.

Madje, përmes fotografisë së fundit tregon se edhe në pushime kanë shkuar së bashku.

Duket se vjehërr e re po kalojnë shumë mirë me njëra-tjerën./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi tashmë është shumë e njohur për publikun, si moderatore dhe si gruaja e Gjikos.

Ajo gjithmonë tregon se ka raporte shumë të mira edhe me vjehrrën, shkruan ORAinfo.

Madje, përmes fotografisë së fundit tregon se edhe në pushime kanë shkuar së bashku.

Duket se vjehërr e re po kalojnë shumë mirë me njëra-tjerën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita e mori edhe vjehrrën me vete në pushime, shikoni si po kalojnë së bashku Elita e mori edhe vjehrrën me vete në pushime, shikoni si po kalojnë së bashkuRating: 5.0
To Top