SHOWBIZ

Elita fotografohet para pasqyrës, barku i saj i fryrë merr gjithë vëmendjen

Njihet si moderatorja më e ëmbël dhe simpatike e ekranit televiziv.

Bukuroshja ka kohë që i është larguar profesionit të saj, por jo edhe syrit të fansave të cilët përcjellin çdo lëvizje nga ajo.

Ajo shquhet si bashkëshorte dhe nënë mjaftë e përkushtuar ndaj familjes së saj, ku së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë, shkruan Kosovarja.

Me secilin postim bie në sy barku i fryrë të cilin mundohet ta fsheh, por që sigurisht është e kot.

Kësaj radhe ndau një imazh në ashensor ku në sy bie barku i fryrë i saj.

Kaq bukur po duket ajo, duke iu shtuar nuri i bukurisë gjatë shtatzënisë.

Loading...

Njihet si moderatorja më e ëmbël dhe simpatike e ekranit televiziv.

Bukuroshja ka kohë që i është larguar profesionit të saj, por jo edhe syrit të fansave të cilët përcjellin çdo lëvizje nga ajo.

Ajo shquhet si bashkëshorte dhe nënë mjaftë e përkushtuar ndaj familjes së saj, ku së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë, shkruan Kosovarja.

Me secilin postim bie në sy barku i fryrë të cilin mundohet ta fsheh, por që sigurisht është e kot.

Kësaj radhe ndau një imazh në ashensor ku në sy bie barku i fryrë i saj.

Kaq bukur po duket ajo, duke iu shtuar nuri i bukurisë gjatë shtatzënisë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita fotografohet para pasqyrës, barku i saj i fryrë merr gjithë vëmendjen Elita fotografohet para pasqyrës, barku i saj i fryrë merr gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top