SHOWBIZ

Elita, Gjiko e Zëri pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se pranuan si dhuratë një vizatim të saj, Gjikos dhe Zërit./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se pranuan si dhuratë një vizatim të saj, Gjikos dhe Zërit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita, Gjiko e Zëri pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre Elita, Gjiko e Zëri pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyreRating: 5.0
To Top