SHOWBIZ

Elita lajmërohet nga pushimet, shfaqet tejet tërheqëse nga jahti luksoz

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo dhe Gjiko tani po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, Elita ka postuar një foto nga jahti, e veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo dhe Gjiko tani po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, Elita ka postuar një foto nga jahti, e veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita lajmërohet nga pushimet, shfaqet tejet tërheqëse nga jahti luksoz Elita lajmërohet nga pushimet, shfaqet tejet tërheqëse nga jahti luksozRating: 5.0
To Top