SHOWBIZ

Elita me grimin më interesant ndonjëherë, do t’ju befasojë me pamjen

Elita Rudi është një moderatore shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita para disa muajve u bë nënë për herë të parë, dhe duket se po e shijon shumë këtë kohë.

Elitën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një grim shumë interesant dhe me këtë pamje ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi është një moderatore shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita para disa muajve u bë nënë për herë të parë, dhe duket se po e shijon shumë këtë kohë.

Elitën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një grim shumë interesant dhe me këtë pamje ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita me grimin më interesant ndonjëherë, do t’ju befasojë me pamjen Elita me grimin më interesant ndonjëherë, do t’ju befasojë me pamjenRating: 5.0
To Top