SHOWBIZ

Elita po vazhdon pushimet me vjehrrën, pamja e fundit tregon shumë për raportin mes tyre

Elita Rudi tashmë është shumë e njohur për publikun, si moderatore dhe si gruaja e Gjikos.

Ajo gjithmonë tregon se ka raporte shumë të mira edhe me vjehrrën, shkruan ORAinfo.

Madje, përmes fotografisë së fundit tregon se po vazhdojnë akoma pushimet në të cilat shkuar së bashku.

Duket se vjehërr e re po kalojnë shumë mirë me njëra-tjerën, e kjo shihet në fytyrën e të dyja zonjave./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi tashmë është shumë e njohur për publikun, si moderatore dhe si gruaja e Gjikos.

Ajo gjithmonë tregon se ka raporte shumë të mira edhe me vjehrrën, shkruan ORAinfo.

Madje, përmes fotografisë së fundit tregon se po vazhdojnë akoma pushimet në të cilat shkuar së bashku.

Duket se vjehërr e re po kalojnë shumë mirë me njëra-tjerën, e kjo shihet në fytyrën e të dyja zonjave./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita po vazhdon pushimet me vjehrrën, pamja e fundit tregon shumë për raportin mes tyre Elita po vazhdon pushimet me vjehrrën, pamja e fundit tregon shumë për raportin mes tyreRating: 5.0
To Top