SHOWBIZ

Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë

Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë
Loading...

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan KosovaToday.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është kthyer në shtëpi nga pushimet dhe rrugës ka vënë djalin në gjumë, e këtë moment ajo ka ndarë këtë moment me fansat./KosovaToday/

Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë Elita, shikoni si e vë djalin në gjumëRating: 5.0
To Top