SHOWBIZ

Elita shkëlqen në festën e ditëlindjes së Kaltrinës, por shikoni si mundohet ta fshehë barkun e fryrë

Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica janë dy moderatore tejet të dashura për publikun kosovar.

Përveç profesionit ato janë shumë të përfolura edhe për paraqitjet e tyre gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Sot, Kaltrina ka festuar ditelindjen e për këtë ka ftuar edhe shoqet e ngushta, në mesin e tyre edhe Elita.

E ajo qe mori gjithë vëmendjen është Elita ku shihet duke e mbuluar barkun.

Moderatorja është tani e përfolur edhe për një shtatzëni të dytë. /ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica janë dy moderatore tejet të dashura për publikun kosovar.

Përveç profesionit ato janë shumë të përfolura edhe për paraqitjet e tyre gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Sot, Kaltrina ka festuar ditelindjen e për këtë ka ftuar edhe shoqet e ngushta, në mesin e tyre edhe Elita.

E ajo qe mori gjithë vëmendjen është Elita ku shihet duke e mbuluar barkun.

Moderatorja është tani e përfolur edhe për një shtatzëni të dytë. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita shkëlqen në festën e ditëlindjes së Kaltrinës, por shikoni si mundohet ta fshehë barkun e fryrë Elita shkëlqen në festën e ditëlindjes së Kaltrinës, por shikoni si mundohet ta fshehë barkun e fryrëRating: 5.0
To Top