SHOWBIZ

Elita shtatzënë, befasoi të gjithë me veshjen e fundit

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita shtatzënë, befasoi të gjithë me veshjen e fundit Elita shtatzënë, befasoi të gjithë me veshjen e funditRating: 5.0
To Top