SHOWBIZ

Elita zbukurohet për të dalë, por djali e vë në punë

Ajo është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Elita Rudi është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita para disa muajve u bë nënë për herë të parë, dhe duket se po e shijon shumë këtë kohë.

Pas lindjes duket se Elita e ka marrë vetën dhe po shfaqet mjaft tërheqse.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e djali ia ka bërë shtëpinë rrëmujë.

E këtë moment Elita e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Loading...

Ajo është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Elita Rudi është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita para disa muajve u bë nënë për herë të parë, dhe duket se po e shijon shumë këtë kohë.

Pas lindjes duket se Elita e ka marrë vetën dhe po shfaqet mjaft tërheqse.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e djali ia ka bërë shtëpinë rrëmujë.

E këtë moment Elita e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Elita zbukurohet për të dalë, por djali e vë në punë Elita zbukurohet për të dalë, por djali e vë në punëRating: 5.0
To Top