SHOWBIZ

Emocionohet Granit Xhaka, ndan momentin më të veçantë me ndjekësit

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Së fundi, Graniti ka publikuar një foto ku shihet se vajzën e ka zënë gjumi në krahët e tij, e këtë moment ai nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Së fundi, Graniti ka publikuar një foto ku shihet se vajzën e ka zënë gjumi në krahët e tij, e këtë moment ai nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Emocionohet Granit Xhaka, ndan momentin më të veçantë me ndjekësit Emocionohet Granit Xhaka, ndan momentin më të veçantë me ndjekësitRating: 5.0
To Top